Call nowBook now

אל תהיו האחרונים לגלות את הבגידה, תהיו ראשונים ! – 24/7

   -
054-9939795

ספקות בנאמנות בן/בת זוגך

אני חושד שאשתי בוגדת בי!

אני חושדת שבעלי בוגד בי!

מתהפכת לך הבטן רק מהמחשבה ?

ספקות בגידה

אני חושד שאשתי/בעלי בוגד בי

אני חושד שאשתי/בעלי בוגד בי

לפעמים אנחנו רואים או מזהים התנהגות לא אופיינית של בן/בת זוגך, משהו שפתאום משתנה וזה קורה לאחרונה ומביא בראשך את המחשבה האיומה שאולי יש מצב שאשתך בוגדת בך או שבעלך בוגד בך, המחשבות מתגברות עלייך ומשפיעות על התפקוד שלך בעבודה ובכל מקום, עצם המחשבה שמרמים אותך הורגת אותך וגורם לך לכאבי בטן,עצבים וחוסר סבלנות לכל דבר, וכל זה קורה עוד בכלל לפני שאתם יודעים את הסיבה האמתית שגורמת לכל השינויים שאתם רואים או חשים, אבל כיוון המחשבה לוקח אתכם לחשוב על בגידה בכם.

זה קשה מאוד לשאת את המחשבה מבלי שבאמת אתם יודעים מה נכון ומה לא נכון, אתם מתייסרים, עצבניים, חסרי סבלנות, וזה פוגע לכם בשמחת החיים ובמצב הרוח הכללי שלכם, פוגע בתפקוד בעבודה או בעסק שלכם, "ועל מה?" 

בגלל תחושה לפעמים נכונה מאוד אך לפעמים גם מוטעה מהיסוד, וזה בגלל הבזק המחשבה הראשוני שנתן לך לחשוב ישר לכיוון בגידה.

משרד חקירות מעקב צמוד יודע לזהות בצורה אובייקטיבית אם נכונה המחשבה שלכם או שבצם יש לך טעות.

חוקר פרטי בגידות מיומן יכול לבצע עבורכם מעקב של מספר ימים מצומצם ובכך להפריך או לאושש את חשדך ולהחזיר לכם את השקט או מנגד לתת לכם את המידע האמתי שיסייע לך בקבלת החלטות נבונות ונכונות בעכבות המידע שניסו להסתיר מכם.

בצוות משרד החקירות שלנו מועסקים בלשים עם ניסיון רב בתחום חשיפת בגידות ויכולים לבצע עבורך את המעקב בצורה סמויה ודיסקרטית מבלי לעורר את חשד בן/בת זוגך שעוקבים אחריו, נתעד ונצלם את כל ההוכחות בצורה חוקית וסמויה ותוכלו לדעת סוף סוף חד וחלק בצורה שלא משתמעת לשתי פנים, האם בעלך בוגד בך? האם אשתך בוגדת בך? , נשים סוף לכל המחשבות והספקולציות שהיו עד עתה וגרמו לך לאבד את שווי המשקל לאחרונה.

כמה טיפים 

1 כאשר מתעורר חשד לבגידה מומלץ מאוד לא להתפרץ על הבעל או האשה אלא להתחיל לעקוב אחר תנועתם בצורה סמויה והכוונה להתחיל לבדוק ולשים לב לדברים הקטנים כמו : לשים לב מתי הם יוצאים והאם יש יום קבוע בשבוע שבו הם מתארגנים יתר על המידה מימים אחרים, האם הנייד שלהם על השתק בבית (החכמים מבניהם פשוט יחסמו את המס בזמן שהם בבית) 

2 לשים לב לשינויים בלבוש, בשעות החזרה מהעבודה, האם התחילו לטפח את עצמם יותר מבעבר, האם קונים בגדים חדשים,בושם חדש, מקבלים מתנות, חוסר שקט כשאתם איתם ברכב והטלפון מחובר לדיבורית או לא 

3 הכי חשוב לא לספר לאף אחד, זה קשה מאוד אבל אינכם יודעים עדיין מאיפה תבוא הבגידה, אולי זה מהחבר הכי טוב שלך, אולי זו החברה הכי טובה שלך, אולי זה מישהו מהמשפחה, וברגע שתספרו למישהו מהם על החשד שלכם, זה מהר מאוד יכול להגיע אליהם ואז כבר יהיה קשה מאוד אולי לתפוס אותם בשעת מעשה.

4 פנו אל חוקר פרטי שמתמחה בעניין בגידות וספרו לו את החשד מבלי להסתיר פרטים (פרטי זיהוי אפשר בשלב ראשוני להסתיר) חוקר פרטי טוב ידע לאבחן את המצב ולתת לכם יעוץ הוגן (לא כולם) ולהעריך את מס שעות המעקב הנדרשות לקבלת תמונה ברורה למצבכם כמו כן גם הצעת מחיר לכל החקירה .

במידה ותחליטו לפנות אלי אני אשמח לטפל לכם באופן אישי בחקירה עד למיצוי האמת.

 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני | WEBS קידום אתרים
Call
Mail