Call nowBook now

אל תהיו האחרונים לגלות את הבגידה, תהיו ראשונים ! – 24/7

   -
054-9939795

כללי

משרד החקירות מעקב צמוד נותן את שירותיו המקצועיים לתחום העסקי והמסחרי עבור חברות מובילות במשק , את שירותינו אנו מספקים למגזר העסקי הפרטי וכמו כן למוסדות ותאגידים, אנו מתמחים במציאת פתרונות וקלפי מיקוח, במשרדנו עוסקים חוקרים פרטיים מנוסים ומקצועיים, ידע רב במגוון תחומי העסקים שנרכש בעמל ובשנים של ניסיון, מעקב צמוד ישמח לתת לכם את שירותיו בעלי ערך חשוב מאוד ביתרונותיו הן לפן העסקי שלכם והן לפן המשפטי במקרה הצורך 

 

לתחום העסקי

ראשית נדגיש כי כל פנייה אלינו נשמרת בדיסקרטיות מוחלטת.

חקירות ומודיעין עסקי

משרד החקירות מעקב צמוד יכול לסייע לך בהשגת מידע מודיעיני מהימן אודות עסק או חברה בארץ או בחו"ל אשר הנך מעוניין לבדוק ולדעת את פעולותיהן העסקיות בתווך הקרוב או העתידי, פעולות החקירה שלנו סמויות ומתבצעות באופן חשאי כך שהצד שעליו מבוצעת החקירה אינו ידע או יבחין שהוא תחת חקירה, המידע שאנו מסוגלים להשיג לך הוא רב, תמצית המידע שאנו משיגים בפעולת החקירה הן, כושר פירעון של החברה, לקוחות עסקיים שלהם, תמונה אמיתית למצב החברה, חשיפת שקרים של מנהלי ובעלי החברות, שגרת יומם של בעלי תפקידים בכירים באותה חברה ומידע על פגישותיהם העסקיות, אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

בדיקות לזליגת מידע וריגול

מעקב צמוד יכול לבדוק עבורכם מאיפה זולג מידע עסקי של חברתכם ומי מתוך החברה מבצע ריגול עסקי ומעביר מידע חשוב למתחרים שלך, אנו מתמחים בשיטות עבודה אשר בסופם אנו חושפים את מקור זליגת המידע העסקי, בין פעולותינו ניתן לקבל סוכן סמוי אשר "יושתל" בחברתכם כעובד מן המניין ותוך כדי כך נוכל למצוא פרצות וכשלים בחברתכם, בעכבות פעולותינו תוכלו למגן את המידע החשוב שנמצאו בו כשלים, תוכלו לחדד נהלים, והעיקר שתוכלו "לישון בשקט" כי אף אחד לא יוכל לגנוב לכם מידע, ואף אחד לא יוכל כבר להפתיע אתכם,  אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

Shoulder1

המחלקה המבצעית שלנו

למעקב צמוד יש סוכני שטח מבצעי אשר יצאו עבורכם לשטח להשיג את המידע האותנטי בזמן אמת, מידע עסקי השווה המון כסף לעסק שלך, אתה תוכל לקבל את המידע בזמן אמת ולפי כך תוכל לכלכל את צעדייך העסקיים מול המתחרה או אל מול "האויב שלך" ידע מוקדם שווה המון כוח וכסף, אנחנו מסוגלים לספק לך את זה גם אם אתה חושב שלא ניתן לעשות כבר כלום, אל תרים ידיים ותן לנו למצוא לך את הפתרונות, צוות הסוכנים המקצועיים והמנוסים מאוד שלנו כולם בעלי תעודת חוקר פרטי, כל הפעולות נעשות בדיסקרטיות וחשאיות, ובהתאם לחוק,

כל יום שעובר הנזק שנגרם לך רק הולך וגדל

אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

סכסוכים במקום העבודה

העובדים שלך מדברים ועושים פעולות מאחורי גבך ?

השותפים שלך כולם נגדך ? 

מעקב צמוד יכולים להביא לסיום הסכסוך כשידך על העליונה, אתה מוזמן ליצור קשר ונתחיל לסייע לך 

קניין רוחני מסחרי

גנבו לך מידע ?

גנבו לך תוכנה ?

גנבו ממך פטנט ? 

יש סחורה מזויפת שלכם ?

מעקב צמוד מתמחה באיסוף מידע והוכחות לגניבה, מציאת הגורם שמכר את המידע, לעיתים נוכל למצוא את המידע עוד לפני שמישהו קנה או השתמש בו, הכל תלוי תוך כמה זמן תתחיל לפעול, אלו רק חלק מפעולות החקירה שאנו יכולים לחשוף . למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

מחלקה בינלאומית לאיתור מידע

חקירות בינלאומיות לאיתור מידע אודות חברות ותאגידים, מנכ"לים אנשי עסקים. למידע נוסף הנך מוזמן ליצור איתנו קשר ונשמח לסייע לך ולהגיע לפגישת היכרות .

השגת מידע מפליל

המחלקה המבצעית של מעקב צמוד תוכל להשיג לך מידע מפליל אודות אדם או בעל תפקיד בכיר או נושא משרה בכיר אשר מקבל שוחד או טובות הנאה מהמתחרים העסקיים שלך, המחלקה מתמחה באיתור מידעים מפלילים על אדם אשר מבצע אותם ובכך פוגע בך כלכלית, אל תהססו לפנות אלינו כי אנחנו מנוסים בתיעוד והשגת ההוכחות למידע כזה,

ניגשתם למכרז גדול ואתם לא מבינים איך המתחרה קיבל אותו במקומכם ? 

פנו אלינו לקבל ייעוץ 

שירותי קב"ט לעסקים

במשרדינו ניתן לקבל שירותי קב"ט לחברה או עסק במגזר העסקי והמוסדי, השירות ניתן על בסיס חודשי לתקופה של מינימום שישה חודשים .

השירות שלנו כולל : שירות בבית העסק על פי תוכנית עבודה מותאמת לצורכי הלקוח והעסק

בדיקות ונהלים למניעת זליגות מידע עסקי ורגיש מהחברה החוצה 

ביקורות פתע לעובדי החברה כגון נהגים, מחסנאים, ספקים, עובדי משרד, ביקורות הפתע נועדו לצמצם פחת בחברה, תפיסה ומניעת גניבות וחוסרים, התרשלות מצד העובדים 

מעקבים אחר עובד כזה או אחר אשר נחשד כי מבצע פעולות הנוגדים את אינטרס החברה ופוגע בפעילות התקינה של החברה. 

בדיקת נהלי אבטחה ובדיקת תקינות מצלמות האבטחה ובמקרה הצורך הוספה או כיוונם למקומות רגישים עם נקודות תורפה, ותחזוקה שוטפת .

במקרים של אירוע בחברה/העסק אנו נספק שירות הנוגע לתחום אחריותנו גם בשעות בלתי שגרתיות .

אנו נפעל במלוא המקצועיות והרצינות המתבקשת לשמירת אינטרס החברה שלך .

המתחרה שלך משחד?
המתחרה מקבל שוחד?
אתם לפני דיון משפטי חשוב?
מישהו מטרפד לך את העסקה?
אתם לפני עסקה גדולה וחשובה?

מישהו מאיים עלייך או סוחט אותך?

מעקבים וחקירות בתחום העסקי הם כלי מאוד חשוב ומרכזי בכל הקשור לעסקים , כמעט בכל תחום נדרשים כלים על מנת להצליח, בכול עסק יש תחרות, מתחרים, חלקם הוגנים וחלקם ממש לא הוגנים, משרד חקירות מנוסה יכול לסייע לכם להצליח כמעט בכל מהלך חשוב שאתם עושים בעסק

 

אנו יכולים לתרום להצלחת העסק שלך ע"י איסופי מידע בדרכים שונות ומגוונות על עסק מתחרה שלך או עסק מהתחום שלך ולהביא לך מידע "לידים" חמים אשר יתנו לך יתרון עסקי על המתחרה יכולת להביא מידע חם על לקוחות מתעניינים במוצר כמו שלך , כל מה שנשאר לך זה לשגר את הסוכן שלך ולסגור עסקה , במקום שהסוכן יסתובב כל היום ויביא מספר לקוחות מצומצם , נוכל לגרום לכך שכל לקוח שהסוכן יפגוש זה יהיה לקוח רלוונטי ורציני שרוצה ויסגור אתכם עסקה .

* סכסוך עסקי עם השותף שלך/עם העסק המתחרה שלך/לקוח מאוכזב וממורמר שמתחיל לאיים עלייך או על משפחתך

 

* אבטחה סמויה (מאבטחים אותך בצורה סמויה שאף אחד אחר בעצם לא ידע שיש לך את הצל שלנו ששומר עלייך) 

 

* תביעה משפטית נגדכם 

 

* הוכחות לקבלת שוחד של המתחרה שלך 

 

* הוכחות למתן שוחד של המתחרה שלך לגופים שונים 

 

* איסוף מידע וקלפי מיקוח נגד המתחרים שלך , בתוך העסק ומחוצה לו ,מידע כזה עשוי לעזור לך מאוד במשאי ומתן 

 

* איסוף מודיעין עסקי על מתחרים 

 

* אפשרות לעבודה חודשית  (ריטיינר) בתחומים המוצעים , בהתחלה ניתן לעשות תקופת "פיילוט" 

 

* איסוף מידע משפטי חשוב כנגד אדם או עסק 

 

* גנבות מהעסק , גנבות של לקוחות שלך (מי גונב ואיך)

 

* מי מדליף מידע רגיש מהחברה שלך 

 

* איתור לקוחות פוטנציאלים לתחומי העסק שלך 

 

* שליחת "לקוח סמוי" בתוך הארגון/עסק שלך למטרת לימוד ושיפור היכולות שלך

 

אנו מומחים בהשגת מודיעין עסקי תחרותי  , צרו קשר לפגישת יעוץ ללא התחייבות 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני | WEBS קידום אתרים
Call
Mail