Call nowBook now

אל תהיו האחרונים לגלות את הבגידה, תהיו ראשונים ! – 24/7

   -
054-9939795

בגידות

יכולותיו של החוקר הפרטי 

בגידה עולה ביוקר

בגידה עולה ביוקר

חשד שאשתו בוגדת וגרם לה לשלם את המחיר

 

בשנים האחרונות רואים עלייה גדולה בשיעור המתגרשים, אך מה שפחות מדברים עליו הוא העלייה הרצינית במקרי הבגידות. אם גם אתם חושדים לפעמים בבן הזוג חשוב שתדעו שיש מה לעשות, ושמי שבוגד משלם מחיר כבד. הנה סיפור אחד שמדגים את העניין.

 

סימנים של בגידה

 

הכל התחיל כשעודד, מנהל זוטר בחברת הייטק, שם לב לשינויים בהתנהגות הרגילה של אשתו. באותה עת השניים היו נשואים כבר כשבע שנים עם העליות והמורדות המוכרות של הזוגיות, אך בתקופה האחרונה הדברים הלכו והתדרדרו. כאמור, עודד שם לב לכמה התנהגויות שלא מן השגרה אצל אשתו, שהתחילה לשמור מרחק מהחברים המשותפים והמשפחה הקרובה, ובאופן כללי נעשתה יותר חסרת סבלנות כלפיו.

 

עודד שם לב לכך שהיא נוטה לשהות יותר בעבודה, לפעמים רק שעה או שעתיים אבל לפעמים יותר, ותירצה זאת בפרויקט חדש או במטלות שונות שהטילו עליה. עם הזמן היו סימנים נוספים שהדליקו אצל עודד נורה אדומה: הוא הבחין שההוצאות  החודשיות בכרטיס האשראי שלה נעשו גבוהות יותר, וכששאל אותה על כך השיבה שהיא מבלה עם חברות שהוא לא ממש מכיר. גם בבית היו סימנים מחשידים כאשר היא נעשתה יותר ויותר חרדה לפרטיות שלה, למשל סוגרת את הטלפון באמצע שיחה כשהוא נכנס לחדר, או סוגרת את המחשב הנייד שעליו החלה לבלות יותר שעות. ולא פחות חשוב, ככל שהחשדות של עודד נעשו יותר ממשיים כך הבחין שהיא נוטה להתחמק מקשר עין איתו, כאילו יש לה מה להסתיר.

 

עודד יורד לשורש העניין

 

לאחר כמה שבועות שבהם המשיכו הסימנים להופיע פנה עודד למשרד חקירות, סיפר לחוקרים על ההתלבטויות והחששות, וקיבל ייעוץ בחינם על דברים שחשוב לשים לב אליהם. כעבור מספר ימים החליט שהוא מעוניין שגורם מקצועי יבדוק את המצב, ובפגישה השנייה עם החוקרים סיפר את הסיפור במלואו ונתן פרטים על סדר היום של אשתו. בשלב זה החלה חקירה שלקחה זמן קצר וגילתה שאכן מדובר ברומן של האישה עם גבר אחר. החוקרים עדכנו את עודד לכל אורך הדרך אודות המהלכים והאמצעים שהם נוקטים, ובסופו של יום העבירו לו דו"ח מפורט עם תיעוד של צילומי וידיאו. לבקשתו של עודד, אף הפנו אותו לעורך דין המתמחה בגירושין בכלל ובתחום הבגידות בפרט. עורך הדין הסביר לעודד שעם הראיות שקיבל ממשרד החקירות ניתן לפתוח תיק גירושין בבית דין רבני ולכך יכולות להיות השלכות מרחיקות לכת. לדוגמא, בית הדין הרבני עשוי לקבוע שעודד לא יצטרך לשלם דמי מזונות אישה, שהיא לא תוכל להינשא לגבר שעימו ניהלה את הרומן, שלא תקבל מחצית מהזכויות הסוציאליות שעודד צבר בעבודתו, שלא תקבל את הסכום האמור בכתובה, ועוד. בימים אלו מתנהל תהליך הגירושין שפתח עודד בבית הדין הרבני.

 

מה עושה משרד חקירות במקרים של חשד לבגידות?

 

ראשית, חשוב לציין שהסיפור שהבאנו הוא של גבר שחשד באשתו, אך כמובן שהמצב יכול להיות הפוך ואכן נשים רבות פונות למשרדי חקירות באותו הנושא. משרד חקירות בעל ניסיון יודע כי מדובר בנושא רגיש מאוד, ואנשיו עושים הכל על מנת להוות משענת לבן הזוג שפנה לקבלת שירות. בשלב הראשון אנשי המשרד מעניקים לפונה ייעוץ הוגן והכוונה כיצד עליו לנהוג ואיך כדאי להתנהל מעתה והלאה, וכמו כן יכולים לעזור במציאת עורך דין הנותן ייעוץ והכוונה משפטיים.

 

לאחר שהלקוח מחליט על תחילת החקירה נפתח החלק המרכזי וחשוב בעבודת החוקרים, אשר מבצעים מעקב אחר בן הזוג בצורה מקצועית המבטיחה כי לעולם לא יבחין בהם. במעקב משתמשים בציוד מתקדם להקלטות, צילומים והאזנות סתר, שלעיתים גם מותאם אישית לתיעוד ספציפי של הבוגד/ת. מדובר בעזרים טכניים משוכללים שהשתיקה יפה להם, בהם משתמשים החוקרים ביצירתיות רבה. מטרתם היא להביא את התיעוד המרבי והאיכותי ביותר שניתן להשיג במסגרת החוק, ולפיכך יוכל לשמש בתור ראיות קבילות בבית הדין הרבני או בבית המשפט לענייני משפחה. ראוי להדגיש כי לחוקרים פרטיים מורשים ממשרד המשפטים יש רישיון לעקוב אחר אנשים, ולא פחות חשוב – הם רשאים להשיג הוכחות וראיות ולתת עדות בבית המשפט. לבסוף, יש לציין כי שירותים אלו ניתנים מתוך התחשבות מקסימאלית בתקציב של הלקוח, ובשאיפה לייעל את זמני המעקב בהתאם לסדר היום של האדם שאחריו מתבצע המעקב.

 

לפרטים נוספים וקבלת ייעוץ בנושא בגידות, חשדות לבגידה ושירותי משרד חקירות, התקשרו אל משרד החקירות "מעקב צמוד" בטלפון 054-9939795.

 

 

 

 

קידום אתרים אורגני קידום אתרים אורגני | WEBS קידום אתרים
Call
Mail